Instruktor Nordic Walking

 

Szkolenie na instruktora Nordic Walking

Nasz kurs stanowi kompleksowe przygotowanie teoretyczne i praktyczne do wykonywania zawodu Instruktora Nordic Walking. Nasi szkoleniowcy to niewątpliwie liderzy branży w kraju, którzy z pasją przeprowadzą Cię przez proces szkolenia i sprawią że sam będziesz pragnął stawać się coraz lepszym Instruktorem Nordic Walking. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia, osób które wyszkoliły zdecydowanie najwięcej Instruktorów w Polsce.

Nasza Placówka, jest pierwszą w kraju, która wprowadziła kursy według wymogów "ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI i NAUKI z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych a aktualnie prowadzi je według wymogów "Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 19 marca 2019 r." Oznacza to, że nasze kursy oprócz specjalnie rozpisanego programu, który podlega kontroli organów państwowych, muszą zapewnić wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Po szkoleniu kursanci otrzymują zaświadczenie według wymogów omawianego rozporządzenia, tzw, " Zaświadczenie MEiN". Na kursie dostajesz umiejętności i wiedzę, od najlepszych szkoleniowców w kraju, oraz dokumenty, których nie zaneguje żaden pracodawca.

Poleca Marko Kantaneva - twórca Nordic Walking

 

Jeśli chcesz zostać w pełni profesjonalnym Instruktorem Nordic Walking, zapoznaj się z Naszą ofertą.

 
 

 GRUDZIEŃ 

  STYCZEŃ 

 LUTY  

 MARZEC 

 KWIECIEŃ

 MAJ  

Rzeszów

10

  

17

 

27

 

Warszawa

03

  

03

      

20

     

Bydgoszcz

10

  

 

       

 

     

Katowice

 

 

 

 

 26

 

Wrocław

 

 

 

      

 

   

Poznań

09

   

 

 

 

    

Kielce

 

 

 

    

    

11

Lódź

02

   

   

     

19

    

Białystok

 

 

 

 

 

 

Koszalin

 

 

 

       

 

 

Lublin

 

 

 

 

 

26

Kraków

 

 

02

 

 

25

Szczecin

03

 

 

     

 

 

Olsztyn

 

 

 

 

 

 

Słupsk

 

 

 

 

 

 

Gorzów

02

     

    

 

 

Świnoujście

 

 

 

 

 

 

Program jest podzielony na część teoretyczną i praktyczną, a każda z tych części podzielona jest na moduły.

W części teoretycznej będą omawiane następujące zagadnienia: :
 
 • Historia Nordic Walking
 • Prawidłowa technika - analiza i omówienie,
 • Analiza sprzętu Nordic Walking,
 • Zdrowie a Nordic Walking - zalety, wskazania i przeciwskazania,
 • Zapoznanie się z Metodyką nauczania prawidłowej techniki.
Zagadnienia części praktycznej:
 
 • Metodyczna budowa treningu Nordic Walking,
 • - rozgrzewka, - część główna, - ćwiczenia siłowe, nauczające, - ćwiczenia oddechowe, uspokajające, rozciągające,
 • Praktyczny dobór ćwiczeń doskonalących technikę Nordic Walking,
 • Plan treningowy z doborem odpowiednich ćwiczeń,
 • Analiza i zastosowanie treningu zdrowotnego,
 • Trening Nordic Walking w Rehabilitacji.
 
kurs instruktora nordic walking na raty
  
szkolenie instruktora nordic walking
szkolenie na instruktora nordic walking
szkolenie instruktora nordic walking
szkolenie instruktora nordic walkin
 

Harmonogram zjazdów:

Cena: 790,00 zł

Po ukończeniu kursu czeka na Was egzamin po którym kursanci otrzymują:

 

Zaświadczenie wydane wg Ministerstwa Edukacji i Nauki (MEiN) wraz z Legitymacją instruktora Nordic Walking, wydawaną przez Nordic Walking Poland, wraz z rekomendacją Marko Kantanevy - twórcy Nordic Walking.

 

Szkolenie instruktora Nordic Walking

Na kursie dużą wagę przywiązujemy do przygotowania praktycznego i umiejętności sprawnego nauczania techniki zarówno w zajęciach indywidualnych jak i w dużych grupach. Nasi Szkoleniowcy, nauczą Cię jak sprawić aby Twoje zajęcia nie skupiały się na tłumaczeniu techniki, a były procesem w którym poprzez kilka prostych ćwiczeń, bez zbędnego tłumaczenia będziesz w stanie szybko i sprawnie nauczać podstaw Nordic Walking. Oczywiście dostaniesz również kompletny zestaw ćwiczeń doskonalących technikę. Aby Twoje zajęcia nie były nudne, zapoznamy Cię z zabawami integracyjnymi z wykorzystaniem kijków, z ćwiczeniami ożywiającymi, oddechowymi, równoważnymi. Damy Ci również podstawy i wiedzę do układania atrakcyjnych treningów i łączenia zajęć Nordic Walking z zajęciami fitness. Pokażemy jak wprowadzać dodatkowe przyrządy i jak rozplanować trening z ich wykorzystaniem.

Oprócz kompleksowego przygotowania w zakresie Nordic Walking, poznasz podstawy marketingu, powiemy Ci jak pozyskać klientów i zatrzymać klientów, oraz doradzimy jak rozkręcić swój biznes związany z Nordic Walking.

Poza kursem pozostajemy do Twojej dyspozycji, nasi szkoleniowcy odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania, związane z stawianiem pierwszych kroków po kursie Instruktora Nordic Walking.

Na czas trwania kursu, profesjonalny sprzęt zapewnia organizator szkolenia. Dodatkowo otrzymają Państwo stałą zniżkę na sprzęt i kolejne szkolenia Naszej Placówki na terenie całego kraju. Jako jedyni w Polsce oprócz teoretycznej wiedzy na temat marketingu instruktorów dajemy Ci praktyczne narzędzie do dalszej promocji. Na naszym portalu otrzymasz dostęp do darmowej wyszukiwarki, w której każdy może znaleźć Twój profil Instruktora. Dodatkowo masz do dyspozycji własny terminarz. A jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą możesz prowadzić darmowego bloga.
 


Cena: 790,00 zł

Po ukończeniu kursu czeka na Was egzamin po którym kursanci otrzymują:

Zaświadczenie wydane wg Ministerstwa Edukacji i Nauki (MEiN) wraz z Legitymacją Instruktora Nordic Walking, wydawaną przez Nordic Walking Poland, wraz z rekomendacją Marko Kantanevy - twórcy Nordic Walking. Kadra:

Krzysztof Bączkowski - Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, specjalizacja Gimnastyka Korekcyjno – konpensacyjna, wcześniej ukończył Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Ropczycach, w klasie piłki siatkowej.


W kwietniu 2013 r. założył Rzeszowską Akademię Sportu, instytucję szkoleniową zajmującą się kształceniem w zakresie form aktywności ruchowej, między innymi Nordic Walking, oraz różnych dyscyplin sportu. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Polskiego rynku szkoleniowego, w sierpniu 2014r. założył Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego „Akademia Polska” dla której, jako pierwszy w Polsce, opracował program kursów Instruktorskich z zakresu Nordic Walking, wg.  Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki  z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, po których nasi kursanci mogą otrzymać zaświadczenie MEIN.  Jeden z założycieli i obecny prezes klubu sportowego o nazwie: KlubSportu.pl, działającego w zakresie Nordic Walking, mogącego pochwalić się wieloma sukcesami na skalę ogólnopolską.

 

 

Marcin Szulc- Absolwent studiów magisterskich fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Sportowiec z zamiłowania, teoretyk i praktyk wpływu wysiłku fizycznego na organizm ludzki, instruktor i trener wielu aktywności ruchowych. 

Z aktywnością fizyczną związany od najmłodszych lat, gdy w dzieciństwie z całą rodziną regularnie wybierał się na treningowe wojaże wzdłuż Bałtyku. Obecnie wraz z żoną Heleną prowadzą jedną z największych grup fitness Nordic Walking w Polsce- MarszPoZdrowie.pl. Jako pierwsi w kraju utworzyli regularne treningi biegowe z kijami, połączyli marsze z kijami z różnorodnymi formami treningu outdoorowego- Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Crossfit czy trening funkcjonalny. Osobiście nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej i nawet w natłoku obowiązków oraz  pętli ograniczenia czasowego, rozpierająca go energia i niemożność usiedzenia za długo w jednym miejscu powodują, że z przyjemnością wybiera się na treningi z kijami na świeżym powietrzu.

 

 Łukasz Wójcik - Szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów Nordic Walking

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto wybrać nasz kurs i co daje nam zaświadczenie MEiN? Odpowiedź w artykule:

Czy warto płacić więcej za kursy? Na co zwracać uwagę przy wyborze kursu?

Istnieje na rynku sporo firm oferujących kursy z różnych dziedzin sportu i aktywności ruchowych. Wszystkie kończą się otrzymaniem certyfikatu, niektóre zaświadczeniem MEiN, inne jeszcze legitymacją, plastikową kartą, lub certyfikatem międzynarodowym w dziesięciu językach. O co właściwie w tym chodzi? Jak tu się połapać? więcej...

 

 

     Wzór dokumentów:

 

 

ZAPISZ SIĘ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności