Fotografia Studyjna Rzeszów

Kurs skierowany do wszystkich którzy ukończyli kurs podstaw fotografii lub posiadają podstawowe umiejętności fotograficzne, jeśli wiesz co to np. trójkąt ekspozycji, balans bieli, światłomierz i chcesz poszerzyć swoje umiejętności o biegłą znajomośc technik oświetleniowych wykorzystywanych w fotografii studyjnej, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. 

Program kursu zostanie dodany już wkrótce. 

Nie masz swojego sprzętu? Rozumiem to, dopiero się uczysz więc niby skąd masz wiedzieć co kupić. Na czas trwania kursu udostępniam aparat i obiektyw. Jeśli chcesz poćwiczyć w domu, możesz wypożyczyć od nas sprzęt.   Kadra kursu:


Krzysztof Bączkowski - Absolwent kierunku fotograficznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. od 2018r. prowadzi Rzeszowskie studio Skypeak.pl. Specjalizuje sie w fotografii studyjnej i portretowej. Na swoich mediach społecznościowych publikuje wiele ciekawych poradników dotyczących fotografii. Założyciel i obecny dyrektor Placówki Akademia Polska. Tener modułu "Własna Działalność" standardu VCC. Oprócz wiedzy z zakresu fotografii, posiada praktyczną wiedzę na temat zakładania, promowania i prowadzenia własnej działalności. 

  

 

 Na nurtujące Cię pytania odpowiedzi udzieli Ci nasz ekspert. Wystarczy zadzwonić: Krzysztof Bączkowski Tel. 606 664 028

Uniwersalność formy kursu sprawia, że jest on polecany zarówno osobom, które traktują robienie zdjęć jako swoją pasję i z zapamiętaniem uzupełniają rodzinne albumy, jak i dla tych, dla których fotografowanie jest pracą. Szlifowanie umiejętności to w przypadku fotografii tak naprawdę jedyna droga do perfekcji, ale żeby było to osiągalne, nie można zapominać o wiedzy, która pozwala szybko dobrać odpowiednie metody i sprawić, że zdjęcia będę jedyne w swoim rodzaju.

Przykładowe filmy prowadzącego: 
  


 


 

@krzysztof_baczkowski Podstawy fotografii - Przysłona #fotografia #naukafotografii #kursfotografii #poradnikfotografa #fotograf #jakrobięzdjęcia #jakrobiczdjecia #jakrobiclepszezdjecia #fotografiacriativa #kursyfotografii #przysłona #głębiaostrości #przyslona #przyslonaaparatu ♬ Summer - Instrumental - Devinney
ZAPISZ SIĘ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności