Fotografia Studyjna Rzeszów

Kurs skierowany do wszystkich którzy ukończyli kurs podstaw fotografii lub posiadają podstawowe umiejętności fotograficzne, jeśli wiesz co to np. trójkąt ekspozycji, balans bieli, światłomierz i chcesz poszerzyć swoje umiejętności o biegłą znajomośc technik oświetleniowych wykorzystywanych w fotografii studyjnej, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. 

Program kursu zostanie dodany już wkrótce. Kadra kursu:


Krzysztof Bączkowski - Absolwent kierunku fotograficznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. od 2018r. prowadzi Rzeszowskie studio Skypeak.pl. Specjalizuje sie w fotografii studyjnej i portretowej. Na swoich mediach społecznościowych publikuje wiele ciekawych poradników dotyczących fotografii. Założyciel i obecny dyrektor Placówki Akademia Polska. Tener modułu "Własna Działalność" standardu VCC. Oprócz wiedzy z zakresu fotografii, posiada praktyczną wiedzę na temat zakładania, promowania i prowadzenia własnej działalności. 

  

 

 Na nurtujące Cię pytania odpowiedzi udzieli Ci nasz ekspert. Wystarczy zadzwonić: Krzysztof Bączkowski Tel. 606 664 028

Uniwersalność formy kursu sprawia, że jest on polecany zarówno osobom, które traktują robienie zdjęć jako swoją pasję i z zapamiętaniem uzupełniają rodzinne albumy, jak i dla tych, dla których fotografowanie jest pracą. Szlifowanie umiejętności to w przypadku fotografii tak naprawdę jedyna droga do perfekcji, ale żeby było to osiągalne, nie można zapominać o wiedzy, która pozwala szybko dobrać odpowiednie metody i sprawić, że zdjęcia będę jedyne w swoim rodzaju.

Przykładowe filmy prowadzącego: 
  


 


 

@krzysztof_baczkowski Podstawy fotografii - Przysłona #fotografia #naukafotografii #kursfotografii #poradnikfotografa #fotograf #jakrobięzdjęcia #jakrobiczdjecia #jakrobiclepszezdjecia #fotografiacriativa #kursyfotografii #przysłona #głębiaostrości #przyslona #przyslonaaparatu ♬ Summer - Instrumental - Devinney
ZAPISZ SIĘ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności