Fotografia produktowa Rzeszów

Kurs przeznaczony dla fotografów którzy ukończyli kurs podstaw fotografii, lub znają podstawy fotografii studyjnej. 
Kurs przygotowywuje do samodzielnego wykonywania fotografii produktowej do wykorzystania w celach komercyjnych. 
Program kursu w zostanie dodany niebawem. 

Nie masz swojego sprzętu? Rozumiem to, dopiero się uczysz więc niby skąd masz wiedzieć co kupić. Na czas trwania kursu udostępniam aparat i obiektyw. Jeśli chcesz poćwiczyć w domu, możesz wypożyczyć od nas sprzęt.   Kadra kursu:


Krzysztof Bączkowski - Absolwent kierunku fotograficznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. od 2018r. prowadzi Rzeszowskie studio Skypeak.pl. Specjalizuje sie w fotografii studyjnej i portretowej. Na swoich mediach społecznościowych publikuje wiele ciekawych poradników dotyczących fotografii. Założyciel i obecny dyrektor Placówki Akademia Polska. Tener modułu "Własna Działalność" standardu VCC. Oprócz wiedzy z zakresu fotografii, posiada praktyczną wiedzę na temat zakładania, promowania i prowadzenia własnej działalności. 

  

 

 Na nurtujące Cię pytania odpowiedzi udzieli Ci nasz ekspert. Wystarczy zadzwonić: Krzysztof Bączkowski Tel. 606 664 028

Uniwersalność formy kursu sprawia, że jest on polecany zarówno osobom, które traktują robienie zdjęć jako swoją pasję i z zapamiętaniem uzupełniają rodzinne albumy, jak i dla tych, dla których fotografowanie jest pracą. Szlifowanie umiejętności to w przypadku fotografii tak naprawdę jedyna droga do perfekcji, ale żeby było to osiągalne, nie można zapominać o wiedzy, która pozwala szybko dobrać odpowiednie metody i sprawić, że zdjęcia będę jedyne w swoim rodzaju.

Przykładowe filmy prowadzącego: 
  


 


 

@krzysztof_baczkowski Podstawy fotografii - Przysłona #fotografia #naukafotografii #kursfotografii #poradnikfotografa #fotograf #jakrobięzdjęcia #jakrobiczdjecia #jakrobiclepszezdjecia #fotografiacriativa #kursyfotografii #przysłona #głębiaostrości #przyslona #przyslonaaparatu ♬ Summer - Instrumental - Devinney
ZAPISZ SIĘ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności