Kurs fotografii Rzeszów

Marzysz o umiejętności robienia pięknych, niemalże artystycznych zdjęć, ale brakuje Ci warsztatu? Chcesz robić zdjęcia hobbystycznie, a może zostać profesjonalnym fotografem i zarabiać na sesjach? Jeśli przynajmniej jedna z odpowiedzi jest twierdząca, kurs fotograficzny w Rzeszowie jest dla Ciebie. Na kursie nauczysz się obsługi sprzętu i podstaw fotografii.

Fotografowanie to sztuka. Wykonanie dobrych zdjęć wymaga połączenia rzemieślniczego kunsztu i artystycznej wizji. Nie wystarczy jedynie nacisnąć spust migawki – fotografowanie to proces, na który składa się wiedza oraz praktyczne umiejętności.


fotograf Rzeszów

Zdjęcie potrafi zrobić każdy, ale tylko nieliczni potrafią wykonać fotografie, które są naprawdę interesujące i zapadają w pamięć. Do zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa aż chce się wracać, bo są w nich zawarte emocje i niepowtarzalne chwile. Możesz stać się fotografem, który z gracją bawi się obrazem i komponuje perfekcyjne ujęcia – wystarczy tylko przejść solidne szkolenie. Kurs fotograficzny w Rzeszowie umożliwia zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na wykonywanie atrakcyjnych i pomysłowych zdjęć.


Czego nauczysz się na kursie fotograficznym w Rzeszowie?


Podczas kursu dowiesz się, jak:

  • obsługiwać aparat fotograficzny (lustrzankę) i korzystać z jego wszystkich funkcji;
  • oddawać emocje i ważne momenty na zdjęciach;
  • znaleźć odpowiednią perspektywę i wykorzystać światło;
  • stosować reguły kompozycji;
  • dobierać kolory na zdjęciach i kadrować fotografie;
  • fotografować ludzi, zwierzęta, przedmioty i architekturę.

Ponadto dowiesz się, jak niwelować efekt zbyt czerwonych lub zbyt niebieskich zdjęć, jak uzyskać efekt rozmycia na fotografii, jak umiejętnie fotografować z lampą błyskową i w jaki sposób obrabiać zdjęcia. Podczas kursu fotograficznego omawiane są najważniejsze pojęcia takie jak światłocień, złota godzina, magiczna godzina, tło, wydruk, statyka i dynamika, kompozycja, złoty podział, perspektywa, linia i wiele innych. Znajomość tych pojęć da Ci podstawy teoretyczne, ale na kursie ogromna waga przywiązywana jest również do umiejętności praktycznych, bo to one są w zawodzie fotografa najważniejsze. Po kursie będziesz dysponować wiedzą, która pozwoli Ci wykonywać atrakcyjne zdjęcia w niemalże każdych warunkach, a dodatkowo robić to z łatwością i prawdziwą pasją.


Kurs fotograficzny jest przeznaczony dla osób, które:

  • interesują się fotografią i robią zdjęcia hobbystycznie;
  • stawiają pierwsze kroki w zawodzie fotografa.

Na nurtujące Cię pytania odpowiedzi udzieli Ci nasz ekspert. Wystarczy zadzwonić: Krzysztof Bączkowski Tel. 606 664 028

Uniwersalność formy kursu sprawia, że jest on polecany zarówno osobom, które traktują robienie zdjęć jako swoją pasję i z zapamiętaniem uzupełniają rodzinne albumy, jak i dla tych, dla których fotografowanie jest pracą. Szlifowanie umiejętności to w przypadku fotografii tak naprawdę jedyna droga do perfekcji, ale żeby było to osiągalne, nie można zapominać o wiedzy, która pozwala szybko dobrać odpowiednie metody i sprawić, że zdjęcia będę jedyne w swoim rodzaju.


Miejsce kursu w Rzeszowie

Harmonogram zjazdów:


kurs fotograficzny - poziom podstawowy

Cena :


kurs fotograficzny - poziom zaawansowany

Cena :


Więcej informacji pod telefonem: 606 664 028

Miejsce: Akademia Polska, ul. Poniatowskiego 13aZAPISZ SIĘ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności