Szkolenia Facebook ADS w Rzeszowie

Reklamujesz firmę na Facebooku i chcesz jeszcze efektywniej wykorzystywać swój budżet? Zależy Ci na tym, by reklama dotarła do precyzyjnie określonej grupy docelowej i generowała leady? Takie efekty da Ci szkolenie Facebook Ads w Rzeszowie. Umiejętność obsługi Facebook Ads i poprawnego konfigurowania kampanii jest konieczne w kontekście działań podejmowanych w mediach społecznościowych.

Z pewnością wiesz, że Facebook jest dzisiaj potężnym medium wykorzystywanym przez firmy w celu promocji produktów i usług oraz utrzymywania relacji z klientami. Dzisiaj właściwie każda szanująca się firma ma swój profil na Facebooku, a część firm emituje płatne kampanie reklamowe skierowane do ściśle wybranych grup użytkowników. Te reklamy są skonfigurowane w taki sposób, by generować leady – skłaniać do zakupu, przekonywać do polubienia profili lub zachęcać do kontaktu.

 
kurs facebook ads rzeszów
 

Żeby nawiązywać relacje z użytkownikami Facebooka, trzeba najpierw do nich dotrzeć, a w tym pomaga właśnie system reklamowy Facebook Ads. Znajomość tego systemu to podstawowa umiejętność pozwalająca skutecznie reklamować się na Facebooku i zdobywać nowych klientów. Zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę w zakresie obsługi systemu reklamowego Facebooka da Ci szkolenie Facebook Ads w Rzeszowie.

 

Czego nauczysz się na szkoleniu Facebook Ads w Rzeszowie?

 

Podczas szkolenia poznasz najważniejsze aspekty związane z konfigurowaniem kampanii reklamowych na Facebooku i nauczysz się między innymi:

  • roli systemu reklamowego Facebook Ads;
  • wyboru strategii reklamowej;
  • dopasowania odpowiednich formatów reklam;
  • poruszania się po interfejsie konta Facebook Ads.

Szkolenie Facebook Ads w Rzeszowie prezentuje skuteczne i przetestowane techniki reklamy na Facebooku. Wiedza jest przekazywana przez praktyków – specjalistów w zakresie reklamy i marketingu, a zajęcia mają charakter teoretyczno-praktyczny. Podczas szkolenia równie dużą wagę przywiązuje się do podstawowych zagadnień, jak i typowych problemów, które można napotkać w momencie konfiguracji kampanii reklamowej. Ogrom wiedzy i umiejętności nabytych podczas szkolenia gwarantuje wzrost skuteczności działań reklamowych.

 

Dla kogo jest szkolenie Facebook Ads?

 

Szkolenie Facebook Ads jest przeznaczone dla:

  • przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie prowadzić kampanie reklamowe na Facebooku;
  • pracowników agencji reklamowych, w tym specjalistów ds. social media;
  • managerów kontrolujących zewnętrznych podwykonawców.

Na nurtujące Cię pytania odpowiedzi udzieli Ci nasz ekspert. Wystarczy zadzwonić: tel. 608 036 608

 

Szkolenie z zakresu obsługi systemu reklamowego Facebook Ads pozwala wykorzystywać w praktyce wiedzę, która przyczynia się do zwiększania efektywności kreacji reklamowych. Nie ulega wątpliwości, że każda firma ma ograniczony budżet na reklamę, a jednocześnie celem firmy jest zawsze osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Zwrócenie uwagi użytkowników Facebooka i zachęcenie ich do podjęcia interakcji, a także uzyskanie jak największego zwrotu z inwestycji na reklamę wymaga perfekcyjnego dopasowania formatu reklamy do potrzeb i oczekiwań użytkowników. Po szkoleniu Facebook Ads takie zadania wykonasz z łatwością.

Miejsce kursu w Rzeszowie

Kursy prowadzimy dla osób indywidualnych, firm i organizacji. 

 

Szkolenie Facebook ADS - szkolenie indywidualne 1 dzień 1500 zł

Szkolenie Facebook ADS - szkolenie grupowe 2 dni 1250 zł/os

Więcej informacji pod telefonem: 608036608

Miejsce: Akademia Polska, ul. Poniatowskiego 13a

ZAPISZ SIĘ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności