O Nas

Akademia Polska – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego.

Placówka oświatowa, działająca pod instytucją szkoleniową „Rzeszowska Akademia Sportu”, na skalę ogólnopolską. Celem naszej placówki jest organizacja profesjonalnych szkoleń, po których otrzymujemy zaświadczenia, wydawane na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ponadto, organizacja zrzesza najlepsze szkoły w Polsce, dzięki temu, na naszej stronie dostają Państwo możliwość zapisów na najlepsze kursy w Polsce. Każdy kurs, został przez nas rygorystycznie sprawdzony pod kątem programu szkoleniowego i kwalifikacji szkoleniowców. Nasza rekomendacja stanowi o ich najwyższej jakości.

Nasza kadra to nie przypadek! Stanowi ją profesjonalnie wyszkolona grupa ludzi z bogatym doświadczeniem, wrodzonym optymizmem oraz umiejętnością przekazywania go innym.

Każdy z szkoleniowców spełnia szereg wymogów kwalifikacyjnych, tak by nasi kursanci, jak i my sami byli usatysfakcjonowani. 

Pionierzy! Na skalę ogólnopolską, znajdą Państwo u nas kursy prowadzone, przez pionierów i twórców Nordic Walking, w naszym kraju. Natomiast w Alpiniźmie Przemysłowym, mamy do dyspozycji doświadczonych Instruktorów działających pod patronatem Polskiego Związku Alpinizmu Przemysłowego.

 Czy można trafić lepiej?

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności