Szkolenie Google ADS w Rzeszowie

Chcesz wiedzieć, jak tworzyć efektywne kampanie reklamowe w internecie, optymalizować swoje działania i stosować rozwiązania wykorzystywane przez najlepiej sprzedające firmy? Skorzystaj ze szkolenia Google Ads w Rzeszowie i naucz się tworzenia skutecznych kampanii reklamowych.

Tworzenie efektywnych kampanii Google Ads wymaga wiedzy, którą można pozyskać na szkoleniu z praktykami marketingu internetowego. Szkolenia Google Ads w Rzeszowie są prowadzone przez Certyfikowanych Trenerów Adwords z wieloletnim doświadczeniem. Na szkoleniu zaznajomisz się z ogólnymi zasadami przygotowywania kampanii i wieloma praktycznymi przykładami.

 
kurs google adwords Rzeszów
 

Google Ads (Adwords) to system reklamowy Google oferujący szereg rozwiązań umożliwiających dotarcie do wybranej grupy docelowej w internecie. Dzięki wykorzystaniu Google Ads możesz emitować różnego rodzaju reklamy, zarówno tekstowe, jak i graficzne czy w formie wideo. Reklamy emitowane poprzez system Google Ads docierają do ściśle określonych grup odbiorców – przy odpowiednio utworzonej kampanii reklamowej masz możliwość dotarcia ze swoimi kreacjami dokładnie do takiego grona odbiorców, jakie może być potencjalnie zainteresowane Twoimi produktami lub usługami.

Dzięki znajomości systemu Google Ads możesz skutecznie pozyskiwać nowych klientów oraz zachęcać dotychczasowych do ponownych zakupów. Umiejętne operowanie reklamami Google Ads pozwoli Ci korzystać ze skutecznej reklamy, która przełoży się na finansowy sukces.

 

Czego nauczysz się na szkoleniu Google Ads w Rzeszowie?

 

Szkolenie Google Adwords obejmuje:

 • podstawowe pojęcia mające zastosowanie w kampaniach Google Adwords;
 • projektowanie kampanii w myśl biznesowych celów;
 • naukę prawidłowego planowania struktury kont;
 • tworzenie tekstów reklamowych i rozszerzeń reklam;
 • metodykę efektywnego wyszukiwania słów kluczowych i zarządzania nimi;
 • sposoby mierzenia konwersji;
 • tworzenie i optymalizację kampanii w sieci wyszukiwania;
 • budowanie list remarketingowych;
 • i wiele innych zagadnień./li>

Nauka korzystania z systemu Google Ads nie jest trudna, ale wymaga przede wszystkim zaangażowania i oczywiście odpowiedniego instruktażu. W ramach szkolenia podejmowane są zarówno standardowe, jak i nietypowe zagadnienia odkrywające tajniki reklamy internetowej. Wykorzystanie wiedzy i umiejętności pozyskanych na szkoleniu pozwoli Ci poprawić efektywność działań w internecie.

 

Szkolenia Google Ads są przeznaczone dla:

 • przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie emitować kampanie reklamowe;
 • specjalistów marketingu internetowego;
 • osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie marketingu i reklamy.

Na nurtujące Cię pytania odpowiedzi udzieli Ci nasz ekspert. Wystarczy zadzwonić: tel. 608 036 608 

 

Z systemu Google Ads powinna płynnie korzystać przynajmniej jedna osoba w firmie. Wykorzystanie tego systemu pozwala na uzyskanie dużych zwrotów inwestycji poczynionych na reklamę i zdobycie rynkowej przewagi nad konkurencją. Nie bez powodu mówi się, że reklama jest dźwignią handlu – w większości przypadków za sukces firmy odpowiadają właśnie działania reklamowe. W dobie powszechnego dostępu do internetu i intensywnego rozwoju branży e-commerce inwestycja w reklamę emitowaną w sieci jest po prostu opłacalna.

Miejsce kursu w Rzeszowie

Oranizujemy kursy dla firm, organizacji oraz klientów indywidualnych:

 

Szkolenie Google ADS -szkolenie indywidualne 1 dzień 1500 zł

06-07 grudnia 2021 rSzkolenie Google ADS - szkolenie grupowe 2 dni 1250 zł/os


Więcej informacji pod telefonem: 608 036 608

Miejsce: Akademia Polska, ul. Poniatowskiego 13a

ZAPISZ SIĘ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności