Kurs Fotografii - Indywidualny

KURS FOTOGRAFII - INDYWIDUALNE

Kursy prowadzone są indywidualnie lub dla małych grup, dlatego program jest dobrany konkretnie pod Twoje potrzeby. Ogromną wagę przywiązujemy do umiejętności praktycznych, bo to one są w zawodzie fotografa najważniejsze. Po kursie będziesz dysponować wiedzą, która pozwoli Ci wykonywać profesjonalne zdjęcia w dodatku zrobisz to z łatwością i prawdziwą pasją.

Proponowane przez nas kursy fotograficzne w Rzeszowie są na tyle elastyczne, iż jesteśmy w stanie modyfikować zarówno ich zakres, jak i sam przebieg, w zależności od stopnia Twojej wiedzy- na naszych kursach nie będziesz się nudzić, bowiem jeśli jakiś temat jest Ci już znany, przechodzimy dalej i skupiamy się na tym, co najbardziej Cię interesuje lub czemu chciałbyś poświęcić więcej czasu. Szkolenia prowadzą doświadczeni fotografowie, którzy w fachowy i przyjemny sposób wprowadzą Cię w tajniki pracy z aparatem. Nie zastąpi tego żaden, choćby najlepszy podręcznik czy webinar na YouTube. 

Szkolenia odbywają się w studio SkyPeak, mieszczącym się w centrum Rzeszowa. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, dla których fotografia jest czymś więcej, niż zwykłym „klikaniem’ zdjęć.

Czas trwania kursu zależy od Ciebie. Jednak nie mniej niż 3 godziny.  

Cena za kurs:

  • indywidualny – 150zł/h
  • 2 osoby – 200zł/h
  • 3 – 4 osoby 250zł/h
  • Nie masz swojego sprzętu? Rozumiem to, dopiero się uczysz więc niby skąd masz wiedzieć co kupić. Na czas trwania kursu udostępniam aparat i obiektyw. Jeśli chcesz poćwiczyć w domu, możesz wypożyczyć od nas sprzęt.   


 


Krzysztof Bączkowski - Absolwent kierunku fotograficznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. od 2018r. prowadzi Rzeszowskie studio Skypeak.pl. Specjalizuje sie w fotografii studyjnej i portretowej. Na swoich mediach społecznościowych publikuje wiele ciekawych poradników dotyczących fotografii. Założyciel i obecny dyrektor Placówki Akademia Polska. Tener modułu "Własna Działalność" standardu VCC. Oprócz wiedzy z zakresu fotografii, posiada praktyczną wiedzę na temat zakładania, promowania i prowadzenia własnej działalności. 

  

 

 Na nurtujące Cię pytania odpowiedzi udzieli Ci nasz ekspert. Wystarczy zadzwonić: Krzysztof Bączkowski Tel. 606 664 028

Uniwersalność formy kursu sprawia, że jest on polecany zarówno osobom, które traktują robienie zdjęć jako swoją pasję i z zapamiętaniem uzupełniają rodzinne albumy, jak i dla tych, dla których fotografowanie jest pracą. Szlifowanie umiejętności to w przypadku fotografii tak naprawdę jedyna droga do perfekcji, ale żeby było to osiągalne, nie można zapominać o wiedzy, która pozwala szybko dobrać odpowiednie metody i sprawić, że zdjęcia będę jedyne w swoim rodzaju.

Przykładowe filmy prowadzącego: 
  


 


 

@krzysztof_baczkowski Podstawy fotografii - Przysłona #fotografia #naukafotografii #kursfotografii #poradnikfotografa #fotograf #jakrobięzdjęcia #jakrobiczdjecia #jakrobiclepszezdjecia #fotografiacriativa #kursyfotografii #przysłona #głębiaostrości #przyslona #przyslonaaparatu ♬ Summer - Instrumental - Devinney
ZAPISZ SIĘ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności