Gosia Nowak

O mnie

Aktywność sportowa towarzyszy mi od dziecka. Kształtowana przez ojca sportowca, który swoją postawą i determinacją uzmysłowił mi, że aktywność ruchowa to sposób na życie, która wpływa na stan umysłu, ciała i jest niezwłocznym elementem mojej codzienności.

Dotychczas poznałam elementy akrobatyki?‍♀️, pływałam w sekcji sportowej??‍♀️?, intensywnie biegałam w zawodach?‍♀️?,na co dzień uwielbiam jazdę rowerem?‍♀️, rekreacyjnie snowboard?, marsz z kijami stały?‍♀️ się dla mnie świetną alternatywą na przyszłość, bo kieruje się zdrowiem i rozsądkiem.

Nordic Walking poznałam już w latach szkoły podstawowej dzięki wspaniałej, innowacyjnej nauczycielce w-fu, gdy ta dyscyplina nie była jeszcze tak powszechna w Polsce i takim oto sposobem towarzyszy mi do dnia dzisiejszego.

Po latach doświadczeń i kształtowania się prywatnie oraz zawodowo jestem założycielką Fundacja Pokonać Granice, której działania statutowe dzięki stałej współpracy i konsultacji z fizjoterapeutą, skupiają się między innymi na:

➡️Ochronie i promocji zdrowia,

➡️Działaniu na rzecz poprawy kondycji fizycznej,

➡️Wspieraniu i upowszechnianiu kultury sportu,

➡️Działalności z zakresu turystyki.

Od roku 2019 lokalnie w mieście Zielona Góra reprezentuje Ogólnopolski Projekt ChodzęBoLubię Zielona Góra stworzony przez Fundacja Wychowanie przez Sport

Z czego jestem bardzo dumna?, bo największym sukcesem??, który zawdzięczam tym działaniom jest aktywizacja osób, które dotychczas nie miały okazji bądź po prostu nie chcialy doświadczać aktywności ruchowej a dzięki stworzonej fantastycznej grupie osób dostały impuls i dorównały nam kroku❗?‍♂️?‍♀️

Z myślą o dalszym rozwoju Fundacji stworzyliśmy dodatkową sekcję Nordic Walking Pokonać Granice.

Ideą akcji jest zbudowanie okoliczności, w których masz szansę poznać nowe osoby i przede wszystkim znaleźć te, które podobnie czują i patrzą na otaczający świat.??

Cenie sobie pokoleniowość i wymianę doświadczeń oraz łączenie poziomów zaawansowania aktywności wzbogaconych o różnorodne atrakcje, które wpływają z korzyścią motywacyjną dla naszych uczestników spotkań. ?‍?‍?‍?

Głównym założeniem jest promocja aktywnego spędzania wolnego czasu. Łączenie rekreacji turystycznej wraz z aktywnym marszem Nordic Walking.?‍♀️??‍♂️

Więcej szczegółów i harmonogram zajęć oraz eventów wyjazdowych opublikuję niebawem ....

Na stronie internetowej: https://nordicwalkingpoland.pl/

Bądźcie czujni❗

Nasze operatywne pomysły nie mają granic❗

Do zobaczenia na trasie❗

#nodricwalking #pokonacgranice #podróże #wycieczki #eventy 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności