Kurs Trenera Personalnego - Rzeszów


Dlaczego właśnie kurs trenera personalnego w Rzeszowie?

Zastanawiałeś się nad zdobyciem zawodu profesjonalnego trenera personalnego? Jeżeli tak, to zanim podejmiesz odpowiednią decyzję, powinieneś zapoznać się z tym co jest dla nas najważniejsze w procesie całego szkolenia. Podczas kursu na trenera personalnego w Rzeszowie otrzymasz umiejętności oraz wiedzę przekazaną przez najlepszych szkoleniowców. Po ukończeniu naszego kursu staniesz się własną marką, i to Ty poprzez swoje umiejętności będziesz przyciągał nowych klientów do współpracy.


Jak przebiega szkolenie na trenera personalnego?

Kurs składa się z 6 zjazdów teoretyczno-praktycznych. Zjazdy zostały zaplanowane tak, by bez żadnych problemów każdy mógł znaleźć czas na przygotowanie się na zajęcia. Wiemy jak bardzo ważne są umiejętności praktyczne, które od razu weryfikują trenera. Sama wiedza książkowa nie poparta przykładem jest w końcu nadal tylko teorią. Dlatego zdecydowaliśmy już na samym początku, że będziemy prowadzić zajęcia zarówno z teorii, jak i praktyki.


Kurs Trenera Personalnego - Rzeszów wrzesień 2018r

trener personalny rzeszów Kurs Trenera personalnego obejmuje:
 • Trening Funkcjonalny z wykorzystaniem sprzętów: TRX®, BOSU®, kettlebells, FitBall itp.
 • Kurs Sprzedaż, E-marketing, Kreowanie Wizerunku Trenera Personalnego,
 • Fizjologia,
 • Anatomia,
 • Biomechanika ćwiczeń siłowych,
 • Fizjologia wysiłku,
 • Kurs żywienie i suplementacja w sporcie, wspierany przez firmę OLIMP.


Po ukończeniu kursu w Rzeszowie czeka na Was egzamin po którym kursanci otrzymują

trener personalny rzeszów

 • Zaświadczenie wg Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) wraz z Legitymacją Trenera Personalnego,
 • Przygotowanie praktyczne i teoretyczne prowadzone przez najlepszych specjalistów w branży.,
 • Bogaty pakiet materiałów zarówno w wersji papierowej, online jak i webinarów prowadzonych przez naszą kadrę.

trener personalny rzeszów

Czym charakteryzuje się nasze szkolenie?

Dobry kurs wzmacnia motywację do zdobywania wiedzy, do wyjścia ze strefy komfortu, tak aby profesjonalne zajmować się pracą z indywidualnym klientem. Dlatego na kursie kładziemy nacisk na odpowiednie przygotowanie adeptów - zarówno z punktu widzenia fizycznego tj. rodzaje i poprawność wykonywanych ćwiczeń, ale także m.in. układanie planów dietetycznych jak i techniki motywacyjne.

Połączenie odpowiedniej wiedzy i praktyki pozwoli Ci na stworzenie silnej własnej marki. Musicie pamiętać, że posiadanie trenera osobistego to dla klienta często wydatek 100-200 zł za trening. Zawsze możemy dać jednak klientowi wartość dużo większą, dzięki naszej konkretnej wiedzy, co przełoży się na większe zadowolenie klienta i darmową reklamę poprzez polecenia. A więc czy jesteś gotowy na zarobki 4-6 tyś miesięcznie?

Jak zostać trenerem personalnym?

Co prawda by zostać trenerem osobistym nie trzeba kończyć żadnej szkoły ale jeżeli chcesz być dobrym w tym co robisz, warto nabyć wiedzę od profesjonalistów. Nie wystarczy sam dyplom, jakiejkolwiek placówki szkoleniowej by stać sie dobrym trenerem. Praca trenera, polega na weryfikacji i motywacji klienta do osiągnięcia wyznaczonego celu oraz nieustannym samodoskonaleniu się.

Trener przeprowadza szczegółowy wywiad, który pozwoli zapoznać się ze stanem zdrowia klienta oraz jego dotychczasowym trybem życia. Aby tego dokonać, musimy bardzo dobrze poznać klienta, dobrać dietę, ustalić harmonogram ćwiczeń, dobrać odpowiednie ćwiczenia a niekiedy nawet nauczyć poprawnego wykonywania ćwiczeń. Od naszej wiedzy i doświadczenia zależy zadowolenie klienta.


szkolenie trenera personalnego rzeszów
szkolenie na trenera personalnego w rzeszowie
szkolenie trenera personalnego rzeszów
szkolenie trenera personalnego rzeszów

Harmonogram zjazdów:

Rozpoczęcie Kursu Ł.Pilch G.Szajna

K. Goleń

D.Oklejewicz

A. Przepióra Ł.Pilch

A.Przepióra M.Sypek-Kleiba

K. Goleń


Miejsce: Rzeszów - Klub Fitness for life, Galeria Rzeszów / Capital Park

Cena: 1970,00 zł

Po ukończeniu kursu czeka na Was egzamin po którym kursanci otrzymują:


Zaświadczenie wydane wg Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) wraz z Legitymacją Trenera Personalnego, Jako jedyni w Polsce oprócz teoretycznej wiedzy na temat marketingu Trenerów dajemy Ci praktyczne narzędzie do dalszej promocji. Na naszym portalu otrzymasz dostęp do darmowej wyszukiwarki, w której każdy może znaleźć Twój profil Trenerów. Dodatkowo masz do dyspozycji własny terminarz. A jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą możesz prowadzić darmowego bloga.


kurs trenera personalnego na raty

kurs trenera personalnego na raty

Dla kogo trening personalny?

Trening osobisty staje się coraz bardziej popularny a wraz z nim zawód trenera personalnego. Trening tego typu polega na poświęceniu całego czasu jednej osobie. Wyznaczony cel przez klienta jest konsekwentnie realizowany z trenerem. Opcja takiego treningu dedykowana jest przede wszystkim tym, którzy chcą jak najszybciej osiągnąć efekty, a ponadto to także trening dla tych, którym ćwiczenia grupowe nie sprawiają przyjemności.

Zanim podejmiesz odpowiednią decyzję, czy chcesz zostać trenerem osobistym, warto przypomnieć jaką wiedzę zdobędziesz na kursie "Trener Personalny" akademiapolska.pl - psychologia treningu, metody treningu, odżywianie, suplementacja, komunikacja z klientem, techniki sprzedażowe. Zapamiętaj - nie tylko odpowiednia wiedza z zakresu wykonywania ćwiczeń, czy też diety sprawi że klient będzie się rozwijał. Bardzo często najważniejsza jest komunikacja z klientem - niekiedy odpowiednio dobrane słowa w zdaniu mogą mieć potężne działanie.

Chcesz dowiedzieć się więcej funkcji trenera personalnego? Zobacz artykuły


Jak można zostać trenerem personalnym? Trener personalny – czym się zajmuje i jak można nim zostać?
Zobacz powod dla których warto zrobić kurs Top 4 powodów dla których warto zrobić kurs na trenera personalnego
Podstawowe pytania, które nurtują każdego trenera Jak zostać trenerem personalnym? Praca, zarobki i pasja
Dlaczego warto zapisać się na kurs? Kochasz sport i chcesz pomagać innym? Zapisz się na kurs trenera personalnego
Czy warto zrobić kurs trenera personalnego? Kurs na trenera personalnego. Czy warto?

Kurs Wspiera

trener personalny rzeszów

Kadra szkoleniowa


dr Aneta Przepióra

Doktor nauk o kulturze fizycznej – AWF Warszawa. Magister wychowania fizycznego w zakresie nauczania wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej – WSP Rzeszów. Instruktor Fitness. Trener Personalny. Szkoleniowiec, konsultant, prezenter w zakresie fitness i treningu personalnego. Adiunkt w Centrum Fizjoterapii i Sportu Politechniki Rzeszowskiej.

trener personalny rzeszów


 • Instruktor Rekreacji Ruchowej / Fitness - nowoczesne formy gimnastyki (TKKF),
 • Instrukor Aerobiku (ARTiM) i Step Aerobiku (AEROFIT), Master APF (ISFS),
 • Master InstructorCrossCore RBT, Master Force Attack Training (ISFS)
 • Trener Flowin Basic,
 • Trener Personalny (Olimpiakos),
 • Instruktor tańców polskich w dziedzinie taniec ludowy (Studium Kulturalno - Oświatowe UR), Instruktor sportu w dyscyplinach Pływanie i Lekkoatletyka (WSP Rzeszów).

Zobacz profil trenerski Pani Anety Przepióry


Kamil Goleń

Absolwent wydziału Rehabilitacji AWF Warszawa. Specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC).

trener personalny rzeszów


 • Kierownik działu treningu w Centrum Rehabilitacji Sportowej. Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa,
 • Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki,
 • Jako trener przygotowania motorycznego współpracuje z zawodnikami kadr narodowych (tenis, lekka atletyka pływanie, sztuki walki),
 • Uczestnik wielu międzynarodowych szkoleń: Applied functional science, EXOS Performance Mentorship I i II, Kinetic Control, CrossfitWeighlifting Course, We Jego pasją jest pomoc ludziom aktywnym oraz tym którzy chcą powrócić do sportu po przebytej kontuzji,
 • Fanatyk biegania, były lekkoatleta, który całą swoją karierę zawodową skupia na doskonaleniu siebie oraz swoich umiejętności trenerskich.

Zobacz profil trenerski Pana Kamila Golenia


Daniel Oklejewicz

Trener Personalny IFBB oraz PZKFiTS, Instruktor Sportu i Kulturystyki, Dietetyk IFAA o specjalności Dietetyka i Suplementacja, prowadzący zarówno Treningi Funkcjonalne, jak i zajęcia grupowe (TRX, płaski brzuch, aktywny senior, aktywny poranek).

trener personalny rzeszów


 • Szkoleniowiec w zakresie Żywienia i Suplementacji Placówki Akademia Polska, absolwent Politechniki Rzeszowskiej, oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego na specjalizacji: Żywność, gastronomia i dietetyka,
 • Swoją pasję rozwijał od najmłodszych lat trenując hokej na lodzie,
 • W swojej pracy koncentruje się głównie na prozdrowotnych aspektach ćwiczeń i odżywiania,
 • Na co dzień spokojny, cierpliwy o uśmiechnięty a podczas zajęć energiczny, precyzyjny i motywujący ćwiczących do pracy nad sobą. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, czerpiąc radość z sukcesów swoich podopiecznych.

Zobacz profil trenerski Pana Daniela Oklejewicza


Łukasz Pilch

Pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego - na Wydziale Wychowania Fizycznego - Prowadzenie wykładów i ćwiczeń z przedmiotu "Teoria i praktyka treningu personalnego"

trener personalny rzeszów


 • Trener Personalny Master Training with Escape Fitness,
 • Ukończony kurs TRX Sports Medicine Bulgarian Bag Master Trainer Course (Ushomi) MP Cycling Instructor,
 • Międzynarodowy instruktor GSTC-TRX,
 • Instruktor Kulturystyki.

Zobacz profil trenerski Pana Łukasza Pilcha


Magdalena Sypek - Kleiba

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Dyplomowany fizjoterapeuta. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności Fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Instruktor Pilates. Instruktor Indoor - Cycling.

trener personalny rzeszów


 • Trener personalny, instruktor stretchingu,
 • Aktywna uczestniczka szkoleń i kursów z zakresu treningów wzmacniających i kształtujących ciało, ćwiczeń dla kobiet w ciąży oraz treningu funkcjonalnego.

Zobacz profil trenerski Pani Magdaleny Sypek - Kleiby


dr Gabriel Szajna

Ukończył studia w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie kierunek rehabilitacja ruchowa oraz w AWF w Katowicach - trenerski, posiada uprawnienia trenera klasy mistrzowskiej w szermierce.

trener personalny rzeszów


 • Staż naukowy odbył w ośrodkach rehabilitacji w Austrii. Wychował medalistów mistrzostw Polski w szpadzie, uczestników Pucharów Świata i Mistrzostw Świata w szermierce,
 • Autor publikacji z zakresu sportów walki, gimnastyki korekcyjnej oraz z odnowy biologicznej sportowców,
 • Adiunkt w Uniwersytecie Rzeszowskim,
 • Posiada uprawnienia instruktorskie w zakresie narciarstwa zjazdowego i kajakarstwa klasycznego,
 • Prowadzi zajęcia z diagnozowania postawy ciała, podstaw masażu, odnowy biologicznej i masażu w sporcie.
kurs trenera personalnego na raty

ZAPISZ SIĘ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności