Kurs Trenera Personalnego - Warszawa


Nasz zespół pomoże Ci się stać profesjonalistą.

Zadbamy o to, aby Twoje kwalifikacje zawodowe po ukończeniu kursu były na bardzo wysokim poziomie. Nasze programy zostały przygotowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych szkoleniowców oraz o obserwację najnowszych trendów na rynku fitness. 

Kurs Trener Personalny ma charakter teoretyczno - praktyczny. Celem kursu jest przygotowanie kompetentnych i bogatych w wiedzę oraz umiejętności trenerów personalnych, którzy podejmą pracę z indywidualnym klientem.  Kurs jest podzielony na moduły,  a każdy z nich prowadzą najlepsi specjaliści w kraju, którzy podzielą się z Tobą swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem. Oprócz standardowego przygotowania z zakresu treningu personalnego, nauczymy Cię jak budować wizerunek trenera, poznasz realia pracy w klubach fitness oraz dowiesz się jak pozyskać i zatrzymać klienta. 

 

Kurs Trenera Personalnego - Warszawa - 17.02.2018 r.

 

Cele szkolenia:

Celem kursu jest przygotowanie kompetentnych i bogatych w wiedzę oraz umiejętności trenerów personalnych, którzy podejmą pracę z indywidualnym klientem, z małymi grupami osób w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej w zakresie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

 

Zakres materiału:

Kurs Trenera personalnego obejmuje:

 • Metodykę treningu siłowego

 • Metodykę treningu funkcjonalnego 

 • Podstawy Anatomii
 • Biomechanikę ćwiczeń siłowych

 • Podstawy żywienia i suplementacji w sporcie, wspierany przez firmę OLIMP

 • Trening personalny pod kątem kobiet w ciąży

 • Podstawy Fizjologia wysiłku fizycznego

 • Kursy: Sprzedaż, E-marketing, Kreowanie Wizerunku Trenera Personalnego

 

Kompetencje:

Kursy Trenera Personalnego mają charakter praktyczny. Ich celem jest przygotowanie kompetentnych i bogatych w wiedzę oraz umiejętności trenerów personalnych.

Uczestnik szkolenia:

 • Posiada wiedzę z zakresu budowy, czynności narządów i układów człowieka w kontekście ćwiczeń fizycznych

 • Zna zasady i prawa opisujące czynności i kontrolę ruchów człowieka, posiada wiedzę z zakresu biomechanicznych zasad oceny cech fizycznych człowieka oraz kryteriów oceny techniki ruchu

 • Zna kryteria oceny sprawności fizycznej oraz zagadnienia oceny postawy ciała

 • Zna podstawowe metody treningowe

 • Zna i rozumie przepisy prawne regulujące pracę trenera personalnego oraz zasady bezpieczeństwa związane z prowadzeniem treningu

 • Zna podstawowe zasady związane z prawidłowym żywieniem i dietetyką 


 

Data : 17.02.2018 r.

Cena: 1690 zł

Miejsce: 


Po ukończeniu kursu czeka na Was egzamin po którym kursanci otrzymują:

Zaświadczenie wydane wg Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) wraz z Legitymacją Trenera Personalnego,
 

Jako jedyni w Polsce oprócz teoretycznej wiedzy na temat marketingu Trenera dajemy Ci praktyczne narzędzie do dalszej promocji. Na naszym portalu otrzymasz dostęp do darmowej wyszukiwarki, w której każdy może znaleźć Twój profil Trenera. Dodatkowo masz do dyspozycji własny terminarz. A jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą możesz prowadzić darmowego bloga.



Kurs wspiera:


Kadra:

Daniel Oklejewicz - Trener Personalny IFBB oraz PZKFiTS, Instruktor Sportu i Kulturystyki, Dietetyk IFAA o specjalności Dietetyka i Suplementacja, prowadzący zarówno Treningi Funkcjonalne, jak i zajęcia grupowe (TRX, płaski brzuch, aktywny senior, aktywny poranek).

Szkoleniowiec w zakresie Żywienia i Suplementacji Placówki Akademia Polska, absolwent Politechniki Rzeszowskiej, oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. Swoją pasję rozwijał od najmłodszych lat trenując hokej na lodzie. W swojej pracy koncentruje się głównie na prozdrowotnych aspektach ćwiczeń i odżywiania. Na co dzień spokojny, cierpliwy o uśmiechnięty a podczas zajęć energiczny, precyzyjny i motywujący ćwiczących do pracy nad sobą. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, czerpiąc radość z sukcesów swoich podopiecznych.

 

  Kamil Goleń  -  Kierownik działu treningu  w Centrum Rehabilitacji Sportowej. Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w  tenisie ziemnym  oraz  bieganiu akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Jako trener przygotowania motorycznego  współpracuje z zawodnikami kadr narodowych (tenis, lekka atletyka pływanie, sztuki walki).  Uczestnik wielu międzynarodowych szkoleń: Applied functional science,  EXOS Performance Mentorship I i II, Kinetic Control, CrossfitWeighlifting Course, We Jego pasją jest pomoc ludziom aktywnym oraz tym którzy chcą powrócić do sportu po przebytej kontuzji. Fanatyk biegania, były lekkoatleta, który całą swoją karierę zawodową skupia na doskonaleniu siebie oraz swoich umiejętności.

 

 

 

Dlaczego warto wybrać nasz kurs i co daje nam zaświadczenie MEN? Odpowiedź znajdziecie w artykule:
 

Czy warto płacić więcej za kursy? Na co zwracać uwagę przy wyborze kursu?

Istnieje na rynku sporo firm oferujących kursy z różnych dziedzin sportu i aktywności ruchowych. Wszystkie kończą się otrzymaniem certyfikatu, niektóre zaświadczeniem MEN, inne jeszcze legitymacją, plastikową kartą, lub certyfikatem międzynarodowym w dziesięciu językach. O co właściwie w tym chodzi? Jak tu się połapać? więcej...

 

 

 

Wzór dokumentów:

 

 

 

 

ZAPISZ SIĘ