Marcin Szulc

user avatar
Poznań
881213509
Facebook

O mnie

Instruktor Szkoleniowiec Nordic Walking i Fitness Walking, Prezes Nordic Walking Polska, organizacji działającej pod patronatem twórcy Nordic Walking- Marco Kantanevy.

Jego organizacja zrzesza pionierów i najbardziej doświadczonych trenerów Nordic Walking. W ciągu 6 lat wyszkolili ponad 3000 Instruktorów oraz Sędziów Nordic Walking w Polsce i Europie. Organizator jednego z największych cykli zawodów w Polsce- Korona Polski- Puchar Polski organizacji NWPL, organizator Mistrzostw Świata w Nordic Walking w 2018 roku w Polsce, Mosina, twórca programów treningowych na świeżym powietrzu- Fitness Walking i Senior Walking ( link ), współzałożycie (z żoną Heleną) największej grupy fitness Walking w Polsce- MarszPoZdrowie.pl . Wraz z małżonką również jako pierwsi w kraju utworzyli regularne treningi biegowe z kijami, połączyli marsze z kijami z różnorodnymi formami treningu outdoorowego- Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Crossfit czy trening funkcjonalny. Współautor programu do obsługi outdoorowych studiów treningów www.outrainer.com (system list obecności, odznaczania karnetów, mechanizmów grywalizacji trenerów między sobą czy uczestników)

Zawodowo absolwent studiów licencjackich fizjoterapii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Bydgoszczy, magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, menadżer sportu, instruktor oraz absolwent licznych kursów i szkoleń z zakresu fitness, motoryki narządów ruchu, medycznego treningu terapeutycznego, uczestnik wielu konwencji fitnessowych w kraju i na świecie. Od 2009 roku trener MarszPoZdrowie.pl, od 2015 organizator Korony Wielkopolski, następnie Korony Polski, od 2016 roku prezes Nordic Walking Polska.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności