Małgosia Instruktorka Nordic Walking

user avatar

O mnie

Ponad 2400 lat temu starożytny grecki lekarz, nazywany „Ojcem medycyny” – Hipokrates powiedział: "Spacer jest najlepszym LEKIem człowieka"!  Czyżby był prekursorem Nordic Walking - czyli aktywności fizycznej, która ma tyle korzyści zdrowotnych?

Co może być bardziej naturalnego dla człowieka, jak nie spacer czy marsz? Uważam, że spacer i Nordic Walking jest dobry na wszystko! Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że jest bardzo niedocenianą formą aktywności, a zarazem idealną dla każdej osoby, niezależnie od wieku, stanu fizycznego.

Ale Nordic Walking to również korzyści społeczne, ponieważ spacerować można w towarzystwie, w trakcie spaceru można rozmawiać, poprzez co możemy zacieśniać więzi społeczne z rodziną, dziećmi, przyjaciółmi i nowo poznanymi osobami!

Czym dla mnie jest Nordic Walking? To pasja, którą próbuję zarażać innych, a ciągły własny rozwój w tej dziedzinie pozwala mi dzielić się moją wiedzą z innymi. Jeśli szukacie odpowiedniego towarzystwa do aktywnego marszu, zapraszam do kontaktu i współtworzenia wspaniałej grupy ludzi mających pasję chodzenia z kijkami.

Małgosia - Instruktorka Nodic Walking

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności