Kadra

Marcin Szulc

Marcin Szulc

Absolwent studiów magisterskich fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Sportowiec z zamiłowania, teoretyk i praktyk wpływu wysiłku fizycznego na organizm ludzki, instruktor i trener wielu aktywności ruchowych. 

Z aktywnością fizyczną związany od najmłodszych lat, gdy w dzieciństwie z całą rodziną regularnie wybierał się na treningowe wojaże wzdłuż Bałtyku.

Obecnie wraz z żoną Heleną prowadzą jedną z największych grup fitness Nordic Walking w Polsce- MarszPoZdrowie.pl .  Jako pierwsi w kraju utworzyli regularne treningi biegowe z kijami, połączyli marsze z kijami z różnorodnymi formami treningu outdoorowego- Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Crossfit czy trening funkcjonalny.

Osobiście nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej i nawet w natłoku obowiązków oraz  pętli ograniczenia czasowego, rozpierająca go energia i niemożność usiedzenia za długo w jednym miejscu powodują, że z przyjemnością wybiera się na treningi z kijami na świeżym powietrzu, dzieląc swoją pasję z innymi.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności