Kadra

Krzysztof Bączkowski

Krzysztof Bączkowski

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, specjalizacja Gimnastyka Korekcyjno – konpensacyjna, wcześniej ukończył Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Ropczycach, w klasie piłki siatkowej.
Absolwent kierunku Fotografia Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

W kwietniu 2013 r. założył Rzeszowską Akademię Sportu, instytucję szkoleniową zajmującą się kształceniem w zakresie form aktywności ruchowej, między innymi Nordic Walking, oraz różnych dyscyplin sportu. 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Polskiego rynku szkoleniowego, w sierpniu 2014r. założył Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego „Akademia Polska” dla której, jako pierwszy w Polsce, opracował program kursów Instruktorskich z zakresu Nordic Walking, wg.  Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, po których nasi kursanci mogą otrzymać zaświadczenie MEiN. 

Jeden z założycieli i obecny prezes klubu sportowego o nazwie: KlubSportu.pl, działającego w zakresie Nordic Walking, mogącego pochwalić się wieloma sukcesami na skalę ogólnopolską.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności