poradnik

poradnik

Dostęp budowlany i linowy, czyli rodzaje szkoleń wysokościowych

Szkolenia wysokościowe są skierowane nie tylko do osób, które pracują w wymagających warunkach, ale też tych chcących zmienić pracę i zdobyć dodatkowe kwalifikacje.

poradnik

Dlaczego warto uprawiać Nordic Walking?

Nordic Walking – spacer z kijkami, który większości kojarzy się z formą aktywności dla starszych. Czy słusznie? Absolutnie nie. Mało tego ta forma ruchu coraz bardziej zyskuje miano doskonałej aktywności fizycznej dla wszystkich.

poradnik

Kurs alpinizmu przemysłowego - szkolenie wysokościowe. Dlaczego warto?

Na rynku pracy można znaleźć obecnie bardzo dużo ofert pracy na wysokościach. Alpinizm przemysłowy to branża, której warto się przyjrzeć tym bardziej, że doświadczony alpinista przemysłowy może całkiem nieźle zarobić.

poradnik

Nordic Walking – rola instruktora w nauce aktywności ruchowej

Nordic Walking wpisało się już na stałe w kanony polskiej aktywności ruchowej. Regularne chodzenie z kijkami to nie tylko forma relaksu ale przede wszystkim aktywności fizycznej, która poprawia pracę układu oddechowego i sercowo-naczyniowego.

poradnik

Trener personalny – czym się zajmuje i jak można nim zostać?

Według wielu zawód trenera personalnego to zawód stosunkowo tajemniczy, choć jednocześnie z usług trenerów osobistych zdaje się korzystać coraz więcej osób. Poszerza się także grono osób tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tym zawodzie.

poradnik

Top 4 powodów dla których warto zrobić kurs na trenera personalnego

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy warto skorzystać z kursu na trenera personalnego to dobrze trafiłeś. Poniżej znajdziesz kilka praktycznych rad, dzięki którym decyzja będzie znacznie łatwiejsza.

poradnik

Ćwiczenia na drabince gimnastycznej: idealny trening dla profesjonalistów i amatorów

Drabinka sportowa to doskonały, unikatowy rodzaj sprzętu do ćwiczeń, który pozwala na wykonywanie wielu rozmaitych ćwiczeń. Sprzęt ten będzie dobrym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów sportu.

poradnik

Jak zostać trenerem personalnym? Praca, zarobki i pasja

Lubisz sport, a wysiłek nie jest żadnym wyzwaniem? Może ponadto wydawanie poleceń innym przychodzi łatwo? Jeżeli tak, to zawód trenera personalnego będzie dla Ciebie idealny.

poradnik

Kochasz sport i chcesz pomagać innym? Zapisz się na kurs trenera personalnego

Nie wyobrażasz sobie życia bez sportu? A może zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy dzięki pasji można zarabiać? Oczywiście jest to możliwe. Pozwala na to zawód trenera personalnego. Nienormowane godziny pracy, stosunkowo wysokie zarobki.

poradnik

Kurs na trenera personalnego. Czy warto?

Nie masz pomysłu na siebie? Na to co będziesz robić w przyszłości? Zadamy Ci tylko jedno pytanie: Czy kochasz sport i aktywność fizyczną? Jeżeli tak, to kariera trenera personalnego może być czymś idealnym. Pasja i praca w jednym? Tak – to możliwe!

poradnik

Konkurs: “Zostań Trenerem Personalnym - Akademia Polska” - Regulamin

Weź udział w konkursie zorganizowanym przez Akademie Polska i zostań trenerem personalnym! Wymyśl najciekawsze hasło reklamowe pod postem konkursowym na naszym FP na Facebooku!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności