Kurs INSTRUKTOR NORDIC WALKING - Warto? Zapraszam do lektury.

Kurs INSTRUKTOR NORDIC WALKING - Warto? Zapraszam do lektury.

Jesteś wysportowany i aktywnym człowiekiem, mamy dla Ciebie kurs INSTRUKTOR NORDIC WALKING, jest to stosunkowo łatwy, krótki i tani sposób, na podniesienie kwalifikacji oraz zwiększenie swoich możliwości finansowych.

Pamiętaj! Najcenniejszą inwestycją jest inwestycja w swoje umiejętności.

"Zaczynałem od nordic walking..." -powtarza dumnie Krzysztof Bączkowski - właściciel Rzeszowskiej Akademii Sportu, Dyrektor Placówki "Akademia Polska", który do dziś prowadzi szkolenia Instruktorskie z zakresu Nordic Walking i Bungy Pump, w województwach: podkarpackie, lubelskie, małopolskie, świętokrzyskie.

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego "Akademia Polska", jako pierwsza w Polsce zorganizowała kurs wg Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, po których nasi kursanci otrzymują zaświadczenia wg MEN.

Nasze kursy objęły swoim zasięgiem cały kraj, a prowadzą je najlepsi i najbardziej znani w Polsce, szkoleniowcy Nordic Walking. 


Co daje mi taki kurs? Przede wszystkim nowe umiejętności i praktyczną wiedzę na temat prowadzenia zajęć, zarówno indywidualnych jak i grupowych. Ponad to zobaczycie jak można wykorzystać kije do nowoczesnych form ruchu i fitnessu. Jeśli zapomnieliście o tym co to są płaszczyzny ćwiczeń czy metodyka, przypomnimy Ci, abyś jako Instruktor był wzorem do naśladowania. Będziesz mógł w prosty sposób dbać o swoją sylwetkę, ale rownież o sylwetkę swoich klientów.

Sprawdź termin kursu w swoim mieście:RZESZÓW, WARSZAWA, BYDGOSZCZ, LUBLIN, KATOWICE, WROCŁAW POZNAŃ, KIELCE. ŁÓDŹ. KRAKÓW, BIAŁYSTOK, GORZÓW WLKP., OPOLE, OSZTYN, KOSZALIN, ZIELONA GÓRA, GDYNIA... i inne.

Organizatorzy:
- Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "Akademia Polska" (pierwsza Polska placówka, która wprowadziła zaświadczenia MEN w dziedzinie Nordic Walking)
- szkoły Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów Nordic Walking 
- PSINW- Rzeszowska Akademia Sportu,

Zapraszamy do Zapisów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności