Agata Maśluszczak

O mnie

Nazywam się Agata Maśluszczak i jestem instruktorem nordic walking.

Zapraszam Cię na wspólne spacery, ale niech nie zwiedzie Cię nazwa “spacer”. ? Nasz “spacer” będzie treningiem – treningiem poprawnego chodzenia z kijami.

Przede wszystkim chcę, żebyś pamiętał/-a, że Nordic Walking to DOBRA ZABAWA! I oprócz wskazówek dotyczących poprawnego chodzenia na naszych spotkaniach po prostu dobrze się bawimy!

Proponuję Ci treningi grupowe lub indywidualne. Oba rodzaje treningów odbywają się na przestrzeni otwartej i trwają ok 1,5 do 2 godzin, z rozgrzewką i rozciąganiem. Zajęcia grupowe odbywają się przy uzbieraniu stałej min. 5-osobowej grupy. Koszt takich zajęć: 20 zł/ os.

Treningi indywidualne odbywają się w ustalonym wspólnie miejscu, teren parku, lasu, itp. Oława, Siechnice, Jelcz-Laskowice, Brzeg i okolice.

Dzień i godzinę zajęć ustalamy mailowo lub telefonicznie.

Zajęcia trwają ok 1,5 godziny, a intensywność treningu dostosowuję do kondycji i wieku uczestnika. Podczas pierwszych zajęć wyjaśnię Ci, jak odpowiednio dobrać wysokość i rodzaj kijka dostosowany do osobistych predyspozycji.

​Koszt treningu indywidualnego to (1 osoba) – 100,00 zł (do negocjacji w zależności od ilości wykupionych treningów).

​Jeśli zbierzesz stałą grupę, która będzie liczyła min. 5 osób, poprowadzę zajęcia Nordic Walking w Twojej okolicy. Takie zajęcia będą traktowane jako ZAJĘCIA GRUPOWE i rozliczane zgodnie z cennikiem zajęć grupowych (20 zł/ os). Dzień tygodnia i godzinę zajęć ustalimy wspólnie.

Nordic walking to marsz z kijami. Ale nie każdy marsz z kijami to nordic walking.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności